Bay Direksiyon Hocası

Bay Hoca Direksiyon Dersi

TECRÜBELİ BAY SÜRÜŞ EĞİTMENİ

MUHAMMET DEMİREL

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan öğretmen belgesine sahip olup direksiyon eğitimi vermekteyim. Direksiyon eğitimi almak isteyenlere üstün hizmet kalitesini ilke edinerek uzun yıllardan bu yana eğitim vermekteyim. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle %100 öğrencilerin memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman, yaptığı işte başarıyı en üst seviyede tutmaya çalışmayı amaç edindim.

Temel amacımız; trafikte hem yasal hem sosyal sorumluluklarını karşılıklı sevgi ve saygıyla yerine getiren örnek sürücü yetiştirmektir. Direksiyon eğitimimiz her araç kullanmayı bilenden alınan sıradan bir eğitim değildir. Sınavlarda uygulanan tekniklerle ehliyetinizi almak sürücü olmak için yeterli değildir. Bu durum asla hafife alınamaz. Araba kullanmak şakaya gelmez. Direksiyon dersi uzman işidir. Arabayı kullanmayı bilenden değil, bunun eğitimini veren kişiden alınmalıdır. Bu nedenle size tavsiyem mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifikaya ve gerekli yetkiye sahip hocadan ders almanızdır.

  Ehliyet aldınız ama aldığınız eğitimin sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız,

  Kendinizi şehir trafiğinde araç kullanmaya hazır hissetmiyorsanız,

  Ehliyetinizi aldınız ama şehir trafiğinde araç kullanmakta zorlanıyorsanız,

   Ehliyetim- arabam var ama araç kullanmaya korkuyorum diyorsanız,

 Gelin birlikte çalışıp iyi bir sürücü olmayı problem olmaktan çıkaralım. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Gelin birlikte başaralım… 

Bay Hoca Direksiyon Dersi

DMCA.com Protection Status