Direksiyon Dersi Fiyatları

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon Dersi Fiyatları

Öncelikle çok sık karşılaştığımız soru olan direksiyon dersi fiyatları  sizde çok uygun hocam diye sormaktadırlar. İlk olarak firma yapımız ticaretten daha ziyade eğitime önem vermeye çalışmaktadır. İkinci olarak aile şirketi olmamız fiyatlarımızda indirim yapmamıza olanak sağlamaktadır. Çünkü diğer direksiyon dersi veren firmalarda dışarıdan bir hoca çalıştırdıkları için bir öğrenci başına ortalama 25 ile 30 lira ücret almaktadırlar. Yani bir direksiyon dersi 75 liraysa iki ders yapılınca 75×2:150 lira ücret istemektedirler. Burdanda ders alan hocanın ücretini düşünce 120 lira gibi kursa kalmaktadır. 

Direksiyon merkezi olarak bizde hocaya ücret vermediğimiz için bu fiyatı direksiyon dersinde otomatikman düşmüş oluyoruz. Bundan daha önemlisi yüksek fiyatta özel direksiyon dersi vermeyerek eğitime gelen kişilerin cebinden fazla para çıkmadan aracını mükemmel bir şekilde kullanması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yüksek ücretle direksiyon dersi alan öğrencimiz farklı bir kurumdan alacağı beş günlük bir eğitimle bizleri karşılaştırdığımızda aynı fiyata bizden neredeyse 3 veya 4 gün fazladan direksiyon dersi alabilmektedirler. Buda öğrencinin yararına olmaktadır. Çünkü bir araç üstünde ne kadar çok zaman geçirip pratik yaparsa öğrenebilme oranı o kadar yükselecektir.

Direksiyon merkezi olarak sıradan eğitimin dışında öğrenci psikolojisinden anlayabilecek uzman hocalarımızın hepsi üniversite mezunu olup genç, dinamik, anlayışlı ve akıcı bir dille eğitim veren kişilerdir. Direksiyon dersi programlarımız hafta içi ve hafta sonu fark etmeden sabah sekiz ile akşam on arasında olmaktadır. Sevgili öğrencilerimiz direksiyon dersi fiyatları uygun olduğu için yoğunluk olmaktadır. Lütfen telefonla arayarak bilgi alınız. 

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

DMCA.com Protection Status